Home > PRODUKTY > Technika klejenia płytek i kamienia
Murexin AG
Klej specjalny X-Bond MS-K88 Express 
Klej specjalny X-Bond MS-K88 Express  Spezialklebstoff X-Bond MS-K88 Express

Trwale elastyczny, odporny na warunki atmosferyczny, jednokomponentowy klej opracowany w oparciu o najnowsze zdobycze technologii MS. Bezwodny, bezrozpuszczalnikowy, nie zawierający izocyjanianów, ani silikonów. Można pokrywać go farbami, jest odporny na promieniowanie UV i zmienne warunki pogodowe. X-Bond MS-K88 Express niweluje działanie sił i zapobiega przenoszeniu niekorzystnych naprężeń na podłoże. Ma neutralny zapach i bardzo niski poziom emisji zgodnie z EC1. Jako środek uszczelniający i klejący nadaje sie do uniwersalnego stosowania. Cechuje go duża przyczepność do gładkich, chłonnych i niechłonnych powierzchni. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.
- Jako klej budowlany do materiałów izolacyjnych, np. styropianu, wełny mineralnej na betonie, szkle, cegle i metalu.
- Do klejenia ceramiki, płytek, kamienia, parapetów, drewna i parkietu na różnych podłożach
- Do kombinacyjnego klejenia metalu, betonu, kamienia, itd. oraz różnych innych materiałów (zaleca się wykonanie próby). Powierzchnie niechłonne, tzn. powierzchnie, w których obydwa materiały są niechłonne, wymagają uprzedniego nawilżenia przynajmniej jednej powierzchni!
- Może być stosowany także w budownictwie kontenerowym, do budowy systemów wentylacji i klimatyzacji, montażu paneli typu „sandwich”, przy izolacji akustycznej, w budownictwie lekkim, zabudowie suchej, przy budowie statków, pojazdów i kabin, w pojazdach szynowych, blacharstwie budowlanym, przy klejeniu powierzchni i materiałów reklamowych.
Może byc stosowany przy ogrzewaniu podłogowym.

  Zużycie: w zależności od podłoża i zastosowania
Info-Box

Karta Techniczna 
 Deklaracja Zgodności
Karta charakterystyki

290 ml KTU

12 szt. / Karton, 1 paleta = 1.200 szt.

1 3247