Home > FIRMA > Jakość & Ochrona Środowiska
Murexin AG

Jakość & Ochrona Środowiska

Jakość naszych produktów i usług jest podstawą zadowolenia naszych Partnerów. Jest to dla nas najważniejszy czynnik, prowadzący do sukcesu i wpływający na wizerunek naszej firmy.

Taki rodzaj polityki jakości obliguje wszystkich naszych pracowników i współpracowników do spełniania wymagań jakościowych, jakie stawiają przed nami przede wszystkim nasi Partnerzy, ale również ustawy i normy zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Optymalizacja działań możliwa jest jedynie w przypadku, gdy na wszystkich poziomach przedsiębiorstwa świadomie i planowo wypracuje się odpowiednie procedury, które wprowadza się w życie na bieżąco i systematycznie. Odpowiedzialność za spójny i staranny obraz funkcjonowania firmy spoczywa w rękach każdego pracownika, począwszy od członków zarządu, skończywszy na osobach pracujących na produkcji.

Dlatego też zarząd firmy Murexin przejmuje odpowiedzialność wprowadzenia i utrzymania systemu zarządzania jakością na bazie międzynarodowej serii norm ISO 9000.

Podstawę polityki jakości stanowi realizacja następujących celów: Zabezpieczenie i poprawa zadowolenia klientów, Umocnienie i poprawa pozycji rynkowej, Obniżenie kosztów poprzez zredukowanie kosztów reklamacji, Poprawa rentowności, Zapewnienie i poprawa standardów ochrony środowiska w zakładach produkcyjnych

Zadbanie o powyższe cele jakościowe to ważna przesłanka do tego, aby zapewnić długofalowy rozwój naszego przedsiębiorstwa.