Home > FIRMA > Osoby kontaktowe
Murexin AG
MUREXIN Polska Sp. z o.o.
31-320 Kraków
ul. Słowicza 3
Tel: +48 12 265 01 10
Fax: +48 12 311 01 41
E-mail: logistyka@murexin.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek
od 08:00 do 16:00

     
Regionalni Koordynatorzy ds.Techniczno - Handlowych
Dział Sprzedaży
R 1 - Jarosław Paprot
j.paprot@murexin.pl
Tel. kom.: 695 35 35 13
Warszawa, Łódź, Radom, Lublin
         
    
R 2 - Sławomir Sulima
s.sulima@murexin.pl
Tel. kom.: 661 89 15 07
Kraków, Katowice, Kielce, Rzeszów


R 1 - Henryk Rębisz
h.rebisz@murexin.pl
Tel. kom.: 609 79 79 18
Warszawa, Łódź, Radom, Lublin
    R 2 - Marcin Tynor
m.tynor@murexin.pl
Tel. kom.: 609 79 79 10
Kraków, Katowice, Kielce, Rzeszów

 
R 3 - Krzysztof Bilski
k.bilski@murexin.pl
Tel. kom.: 609 79 79 84
Wrocław, Opole, Jelenia Góra, Zielona Góra

    R 4 - Szymon Gałka
s.galka@murexin.pl
Tel. kom.: 609 79 79 01
Gdańsk, Olsztyn, Poznań, Szczecin

 
Doradztwo Techniczne
Wojciech Tatara
Koordynator ds. Technicznych
w.tatara@murexin.pl
Tel. kom.: 609 79 79 31

   



 
Obsługa klienta i logistyka

Sylwia Ralska
Specjalista ds. Logistyki i Obsługi Klienta
s.ralska@murexin.pl
Tel. kom.: 695 35 35 09
Tel.: 12 265 00 51

    Anita Brzeska
Specjalista ds. Logistyki i Obsługi Klienta
a.brzeska@murexin.pl
Tel. kom.: 661 89 15 18

 

Zamówienia
logistyka@murexin.pl
fax: 12 311 01 41

 

       
Biuro
Szymon Gałka
Dyrektor Generalny
s.galka@murexin.pl
Tel.: 609 79 79 01
    Joanna Awgutowicz
Dyrektor Finansowy / Główny Księgowy
j.awgutowicz@murexin.pl
Tel.: 695 35 35 10