Skip to content

Oferty pracy

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, ale z przyjemnością zachowamy przesłaną przez Ciebie aplikację.

Moja kariera w Murexin

Wspólnie pracujemy nad tym, aby nasze produkty i rozwiązania miały najwyższą jakość. To nas trzyma razem.

Zaufanie, skuteczność, odpowiedzialność, stabilność, doświadczenie i spójność to nie tylko podstawowe wartości, którymi kierujemy się podczas procesów rozwoju i produkcji.
To także główne wartości naszego wspólnego życia zawodowego. Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje dbając również o przyjazną atmosferę w pracy. Cenimy kreatywność i nowe pomysły. Wierzymy, że życie zawodowe i rodzinne są ze sobą powiązane, a wspólna praca to coś bardzo cennego. To nas trzyma razem!

Stabilność

Wysoka jakość i szeroki zakres zastosowań naszych produktów sprawiają, iż są one niezawodne, a ich użytkowanie jest możliwe w każdych warunkach. To daje nam doskonałą reputację w rynku.

Doświadczenie

W Murexin jesteśmy dumni z naszych umiejętności. Nasza firma rozwija produkty od dziesięcioleci, a każdy proces innowacji staje się częścią naszego doświadczenia. Dokładnie badamy, opracowujemy i testujemy wszystkie produkty oraz rozwiązania, zanim zostaną sprzedane naszym klientom.

Skuteczność

Dzięki kompleksowemu działaniu utrzymujemy niskie koszty stałe i uczciwe ceny. Reagujemy szybko i elastycznie na zmieniające się wymagania rynku. Nasze produkty wyróżniają się ekonomicznym wykorzystaniem materiałów i wysoką wydajnością.

Spójność

Utrzymujemy dobre relacje partnerskie z naszymi klientami zaczynając od doradztwa a kończąc na dostawach towarów. Oferujemy kompleksową obsługę, rzetelność, przejrzystość, otwartość i odpowiedzialność czyli dokładnie to, czego można oczekiwać od dobrego partnera biznesowego.

Odpowie­dzialność

Tylko współistnienie ludzkości i natury gwarantuje przyszłość naszego świata oraz naszej firmy. Dlatego wdrażamy wysokie standardy jakości oraz przestrzegamy wysokich wymagań środowiskowych. Zawsze używamy komponentów przyjaznych dla środowiska i gwarantujemy, że są one bezpieczne podczas użytkowania.

Zaufanie

Możesz zaufać najwyższemu poziomowi bezpieczeństwa, kompatybilności produktów ze zdrowiem i środowiskiem oraz ich ekstremalnej odporności. Możesz zaufać zaświadczeniom o jakości, certyfikatom, a także słowom naszych pracowników, ich doświadczeniu i umiejętnościom.

Wiecej informacji o naszej firmie

#KarierawMurexin

#WłaściwaChemia

Nie zależy mi na szybkich wynikach. Pracuję, aby osiągnąć cel i cieszyć się z prowadzonych badań. Jestem zdeterminowany, ale nie zarozumiały. Bardzo ważna jest skuteczność. Na początku rodzi się pomysł na nowy produkt, który może być dostarczony przez klienta za pośrednictwem menagera produktu, może również wynikać z doświadczeń przeprowadzonych w laboratorium lub trendów rynkowych. Co się liczy: działania powinny prowadzić do osiągnięcia odpowiednich wyników. Takie działania cenimy w Murexin.

#NiePotrzebujęNawigacji

Często jestem w trasie i wiem co się dzieje w terenie. Bez wątpienia jest to moja praca. Co mi się tutaj podoba: to co można poprawić, staramy się robić lepiej, a to co jest dobre, pozostaje dobre. To czyni nas najlepszymi!

#JesteśmyRazem

W mojej codziennej pracy ważna jest współpraca, która wpływa na moją motywację i wydajność. Bardzo dobrze dogaduję się z kolegami, a atmosfera w pracy jest przyjemna. Moi przełożeni znają i doceniają moje mocne strony. Oczywiście cieszę się z tego uznania. To mnie motywuje do działania i potwierdza moje umiejętności. Ostatecznie wynik pracy musi być właściwy i musi wszystkim odpowiadać. Jestem odpowiedzialny za swoją pracę, ale nie jestem w niej sam. Wszyscy sobie pomagamy i trzymamy się razem.

Czekamy na Twoją aplikację

Czy chciałbyś/chciałabyś dołączyć do zespołu Murexin? Wyślij nam swoją aplikację.

B plus B Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością dba o ochronę Twoich danych osobowych. Korzystamy z dostarczonych przez Ciebie informacji wyłącznie w celu procesowania Twojego zgłoszenia. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz tutaj: https://www.murexin.pl/ochrona-danych/

Dystrybutor Murexin w Polsce:

B plus B Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Studzienki 10 , 32-085

Modlnica (Kraków), Polska

murexin@bplusb.pl