Murexin GmbH jest rzetelnym partnerem biznesowym posiadającym w swojej ofercie idealnie dopasowane produkty i systemy dedykowane dla budownictwa. We wszystkich naszych fabrykach zajmujących się produkcją chemii budowlanej wytwarzanych jest ponad 3000 produktów.

Kim jesteśmy

Murexin jako firma łączy w sobie niemal wiekową tradycję i najwyższą jakość produktów w branży budowlanej.

Murexin jest częścią austriackiej grupy Schmid Industieholding GmbH reprezentującej bogatą tradycję biznesową. Do rodzinnego holdingu należą takie firmy jak Austrotherm, Baumit, Furtenbach, Wopfinger Transportbeton, Lorencic, Wolf Plastics i Ortner. W głównej siedzibie Murexin w Wiener Neustadt (AT) znajduje się zakład produkcyjny, magazyn centralny i centrum laboratoryjne, które odpowiada za badania, rozwój oraz kontrolę jakości. Możemy pochwalić się ponad 90-letnim doświadczeniem. Ekologia i zrównoważony rozwój to dwa główne tematy w naszej firmie. Dzięki międzynarodowym zakładom produkcyjnym w Szekszárd na Węgrzech i KEMA w Słowenii, produkty Murexin są dostępne na około 30 rynkach eksportowych poprzez sprzedaż bezpośrednią, partnerów dystrybucyjnych lub spółki zależne. Murexin jest reprezentowany również w Polsce. Oddział działa od 2004r. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. W Murexin Polska stawiamy na doskonały serwis i profesjonalne doradztwo techniczne.

Innowacja z historią

Dowiedz się więcej o początkach Murexin i szczegółowo poznaj historię firmy.

Hexagon Bilder

1931

Założenie Murexin AG

1987

Włączenie do holdingu Schmid Industrie Holding

1993

Założenie Murexin Węgry

1995

Fuzja z firmą Furtenbach

1996

Założenie Murexin Czechy

2000

Przejęcie firmy Durlin Farben + Lacke

2002

Otwarcie linii produkcyjnej w Wiener Neustadt

2004

Założenie Murexin Polska

2005

Otwarcie nowego laboratorium

2006

Otwarcie Centrum Laboratyjnego w Wiener Neustadt

2006

Założenie Murexin Słowenia

2008

Otwarcie fabryki na Węgrzech

2009

Założenie Murexin Francja i Słowacja

2010

Integracja marki Durlin

2016

Zmiana Murexin AG na Murexin GmbH

2018

Przejęcie firmy KEMA

Początki Murexin GmbH

Wysokie wymagania dla jakości

Murexin GmbH koncentruje swoje działania związane z rozwojem produktów na wysokich standardach technicznych, produkcji oszczędzającej zasoby naturalne, przyjaznej zarówno dla środowiska jak i dla użytkownika. Nowoczesne produkty, są proekologiczne, fizycznie łatwe w obróbce oraz szybkie w aplikacji. Wymaga to prowadzenia wielu prac badawczych i rozwojowych, ale także posiadania bogatego doświadczenia.

#KarierawMurexin

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoją aplikację:

Aplikuj teraz

Lokalizacje Murexin

Murexin jest obecny w ponad 30 krajach za pośrednictwem międzynarodowych biur sprzedaży oraz partnerów handlowych. Kliknij mapę, a dowiesz się więcej.

Murexin GmbH Franz von Furtenbach-Straße 1
2700 Wiener Neustadt
Österreich