Murexin GmbH jest rzetelnym partnerem biznesowym posiadającym w swojej ofercie idealnie dopasowane produkty i systemy dedykowane dla budownictwa.
We wszystkich naszych fabrykach zajmujących się
produkcją chemii budowlanej wytwarzanych jest
ponad 3000 produktów.

Kim jesteśmy

Murexin jako firma łączy w sobie niemal wiekową tradycję
i najwyższą jakość produktów w branży budowlanej.

Murexin jest częścią austriackiej grupy Schmid Industieholding GmbH reprezentującej bogatą tradycję biznesową. Do rodzinnego holdingu należą takie firmy jak Austrotherm, Baumit, Furtenbach, Wopfinger Transportbeton, Lorencic, Wolf Plastics i Ortner. W głównej siedzibie Murexin w Wiener Neustadt (AT) znajduje się zakład produkcyjny, magazyn centralny i centrum laboratoryjne, które odpowiada za badania, rozwój oraz kontrolę jakości. Możemy pochwalić się ponad 90-letnim doświadczeniem. Ekologia i zrównoważony rozwój to dwa główne tematy w naszej firmie. Dzięki międzynarodowym zakładom produkcyjnym w Szekszárd na Węgrzech i KEMA w Słowenii, produkty Murexin są dostępne na około 30 rynkach eksportowych poprzez sprzedaż bezpośrednią, partnerów dystrybucyjnych lub spółki zależne. Murexin jest reprezentowany również w Polsce. Oddział działa od 2004r. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. W Murexin Polska stawiamy na doskonały serwis i profesjonalne doradztwo techniczne.

INNOWACJA
Z HISTORIĄ

Dowiedz się więcej o początkach Murexin i szczegółowo poznaj historię firmy.

Początki Murexin GmbH

WYSOKIE WYMAGANIA
DLA JAKOŚCI

Murexin GmbH koncentruje swoje działania związane z rozwojem produktów na wysokich standardach technicznych, produkcji oszczędzającej zasoby naturalne, przyjaznej zarówno dla środowiska jak i dla użytkownika. Nowoczesne produkty, są proekologiczne, fizycznie łatwe w obróbce oraz szybkie w aplikacji. Wymaga to prowadzenia wielu prac badawczych i rozwojowych, ale także posiadania bogatego doświadczenia.

#KarierawMurexin

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoją aplikację:

LOKALIZACJE MUREXIN

Murexin jest obecny w ponad 30 krajach
za pośrednictwem międzynarodowych biur sprzedaży oraz partnerów handlowych.
Kliknij mapę, a dowiesz się więcej.

MUREXIN POLSKA SP. Z O.O.
30-742 Kraków, Polska
ul. Bazarowa 1

Tel.: +48 12 265 01 10
biuro@murexin.pl

Europa