Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj Ochrona danych osobowych.

MUREXIN
KONTAKT

Jeśli masz pytania dotyczące produktów lub złożonego zamówienia
skontaktuj się bezpośrednio z naszym
Przedstawicielem Regionalnym lub biurem.
Bardzo cenimy bezpośrednią formę kontaktu,
dlatego też zestawiliśmy dane kontaktowe,
e-maile i numery telefonów pracowników wparcia technicznego
oraz sprzedażowego w podziale na regiony.

Wyszukaj region, a pojawi się
odpowiednia osoba kontaktowa.

Zapraszamy !

 

 

Anita Brzeska
Specjalista ds. logistyki
i obsługi klienta
Tel.: +48 12 265 11 37
Tel.: +48 661 89 15 18

a.brzeska@murexin.pl

Barbara Korb
Specjalista ds. marketingu
i administracji
Tel.: +48 12 265 01 10
Tel.: +48 691 90 15 05

b.korb@murexin.pl

Jarosław Paprot
Systemy klejenia wykładzin
i parkietu
Tel.: +48 695 35 35 13

j.paprot@murexin.pl

Grzegorz Korpała
Systemy klejenia płytek
i kamienia
Tel.: +48 609 79 79 18

g.korpala@murexin.pl

Sławomir Sulima
Systemy klejenia wykładzin
i parkietu
Tel.: +48 661 89 15 07

s.sulima@murexin.pl

Marcin Tynor
Systemy klejenia płytek
i kamienia
Tel.: +48 609 797 910

m.tynor@murexin.pl

Marcin Ciesielski
Systemy klejenia wykładzin, parkietu, płytek i kamienia
Tel.: +48 609 79 70 60

m.ciesielski@murexin.pl

Sylwia Ralska
Specjalista ds. logistyki
i obsługi klienta
Tel.: +48 12 265 00 51
Tel.: +48 695 35 35 09

s.ralska@murexin.pl

Tomasz Koryciak
Systemy klejenia wykładzin, parkietu, płytek i kamienia
Tel.: +48 609 79 79 84

t.koryciak@murexin.pl

Wojciech Tatara
Koordynator
ds. technicznych
Tel.: +48 609 79 79 31

w.tatara@murexin.pl

Doradztwo techniczne i sprzedaż

Doradztwo techniczne i sprzedaż

Kontakt do biura

Product manager

Verkauf
Zentral

Kundendienst

Finanzen

Marketing

Logistyka

Szekszard Fabrik

MUREXIN POLSKA SP. Z O.O.
Kraków, Polska
ul. Słowicza 3, 31-320

Tel.: +48 12 265 01 10
biuro@murexin.pl